هدف وردپرس | قالب وردپرس , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس

تخفیف 40% درصدی همه محصولات سایت

تخفیف 40 درصدی همه محصولات سایت

جشنواره ویژه هدف وردپرس

 

تخفیف 40% درصدی خرید افزونه ها و قالب های سایت در 5 روز اول بهمن

 

تخفیف ویژه هدف وردپرس
هدف وردپرس مثل سال قبل تخفیف‌های ویژه‌ای را برای کاربران خود در نظر گرفته است. در ابتدای بهمن ماه امسال متفاوت تر از سا‌ل‌ قبل  تخفیف های ویژه ای برای کاربران گرامی در نظر گرفته‌ایم.
.
.
.
حراج ویژه هدف وردپرس
.
کد تخفیف 40% درصدی برای خرید افزونه ها و قالب های سایت فقط تا پایان روز شنبه 5 بهمن ماه 1398 معتبر می باشد
.
لازم به ذکر می باشد کلیه محصولات به صورت پیش فرض بین 31% الی 70% درصد تخفیف از قبل دارا می باشند، و این کد تخفیف افزون بر تخفیف پیش فرض محصولات می باشد.
.
.
کد تخفیف 40% جهت خرید افزونه ها و قالب ها: hadaf
.

هدیه ویژه هدف وردپرس به کاربران گرامی : با خرید یکی از هاست های ایرانی یا آلمانی می توانید صاحب یک سایت حرفه ای فروشگاهی یا شرکتی یا خبری و تفریحی یا …. به صورت رایگان شوید

این مطلب را از دست ندهید
تخفیف نوروزی 50% برای همه محصولات سایت
.
مزایای داشتن سایت چیست؟
برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌‌آید که آیا داشتن سایت می‌تواند مزایایی به همراه داشته باشد؟
.
پاسخ به این سوال قطعا مثبت خواهد بود، زیرا امروزه معمولا کسب و کارها در فضای اینترنت به دنبال جذب مشتری و افزایش فروش خود هستند. از این رو  داشتن سایت و در کنار آن فعالیت در شبکه های اجتماعی موجب می‌شود به شیوه‌ی مناسبی بتوانند محصولات و خدمات خود را معرفی نمایند. قطعا رقیبان شما فعالیت مناسبی در فضای مجازی دارند و شما هم برای عقب نماندن از قافله بهتر است فعالیت خود را آغاز نمایید لذا پیشنهاد می‌کنیم از فرصت استثنایی خرید سایت در هدف وردپرس استفاده نمایید و کسب و کار آنلاین خود را آغاز کرده و وارد دنیای شیرین و پیچیده‌ی وب شوید.
.
.

دیدگاه‌ها (0)

*
*