فروشگاهت را ثبت کن، محصولات وبسایت شما توسط ربات به سایت آذرافزا متصل خواهد شد

هدف وردپرس

درباره ما

چرا سایت هدف وردپرس ؟

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند؛ اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از کالاها، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت و یا غیر ممکن است.

از طرفی بسیاری از تأمین‌کنندگان کالا به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های فروش دسترسی ندارند؛ فضایی که چه تأمین‌کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌شده، در آن گرفتار هستند.

سایت هدف وردپرس جایی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند. سایتی که از یک طرف به فروشندگان با راه اندازی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی حرفه ای اجازه می‌دهد محصولات خود را در سراسر کشور در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی، به فروش برسانند و از طرف دیگر مشتریان را به‌راحتی به طیف گسترده‌ای از محصولات، با استفاده از رایانه و یا تلفن همراه، در مکان و زمان دلخواه‌شان متصل می‌کند.

سایت هدف وردپرس با راه اندازی سایت های حرفه ای و داینامیک با قیمتهای بسیار ارزان به شما عزیزان کمک می کند که کالاها و خدمات خود را به کاربران اینترنتی معرفی کرده و به فروش برسانید .

سایت هدف وردپرس با ارائه هاستینگ با کیفیت و ثبت دامین با انواع پسوند های رایج جهانی شما را در این راه کمک می نماید .

سایت هدف وردپرس با ارائه پنل های پیشرفته SMS شمارا در مدیریت کاربرانتان یاری می نماید .

سایت هدف وردپرس شما را با ارائه انواع قالبها و افزونه های پیشرفته و کاربردی وردپرسی به کاربران عزیز کمک می کند تا بدون داشتن هیچ علمی از برنامه نویسی تحت وب به راحتی برای خود سایت و فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنند .

همه خدمات هدف وردپرس با گارانتی و پشتیبانی 24 ساعته می باشد

 

×