هدف وردپرس

تخفیف یلدای شگفت انگیز هدف وردپرس

تخفیف یلدای شگفت انگیز

جشنواره ویژه هدف وردپرس

 

تخفیف 40% درصدی خرید افزونه ها و قالب های سایت به مناسبت شب یلدا

تخفیف 30% درصدی خرید هاست و سرورهای مجازی به مناسبت شب یلدا

 

تاریخچه شب یلدا
شب یلدایا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است. در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود. یلدا به زمان بین غروب آفتاب از ۳۰ آذر ( آخرین روز پاییز ) تا طلوع آفتاب در اول ماه دی ( نخستین روز زمستان ) گفته می‌شود. خانواده‌های ایرانی در شب یلدا، معمولاً شامی فاخر و همچنین انواع میوه‌ها و رایج‌تر از همه هندوانه و انار را مهیا و دور هم سرو می‌کنند. پس از سرو تنقلات، قصه‌گویی بزرگان خانواده برای دیگر اعضای فامیل و همچنین فال‌گیری با دیوان حافظ رایج است.
«یلدا» برگرفته از واژهٔ سریانی به‌معنای زایش استو شب چله هم که مترادف شب یلدا است از آن روست که چهل روز اول زمستان را «چله بزرگ» و بیست روز بعد از آن را «چله کوچک» نامیده‌اند. ابوریحان بیرونی از این جشن با نام «میلاد اکبر» نام برده و منظور از آن را «میلاد خورشید» دانسته‌ است.در آثارالباقیه بیرونی، از روز اول دی ماه، با عنوان «خور» نیز یاد شده‌است. در قانون مسعودی نسخهٔ موزه بریتانیا در لندن، «خُره روز» ثبت شده، اگرچه در برخی منابع دیگر «خرم روز» نامیده شده‌ است.
تخفیف و هدیه‌ی ویژه یلدا هدف وردپرس
هدف وردپرس مثل سال قبل تخفیف‌های ویژه‌ای را برای کاربران خود در نظر گرفته. در یلدای امسال متفاوت تر از سا‌ل‌ تخفیف های ویژه ای برای کاربران گرامی در نظر گرفته‌ایم.
.
.
.
حراج شب یلدا در هدف وردپرس
.
به مناسب شب یلدا، هدف وردپرس یک تخفیف ویژه برای شما کاربران محترم در نظر گرفته است.
.
کد تخفیف 40% درصدی برای خرید افزونه ها و قالب های سایت فقط تا پایان روز یکشنبه 1 دی ماه 1398 معتبر می باشد
.
کد تخفیف 30% درصدی برای خرید هاستینگ و سرورهای مجازی فقط تا پایان روز یکشنبه 1 دی ماه 1398 معتبر می باشد
.
.
لازم به ذکر می باشد کلیه محصولات به صورت پیش فرض بین 31% الی 70% درصد تخفیف از قبل دارا می باشند، و این کد تخفیف نیز فقط به مناسبت شب یلدا فعال می باشد.
.
.
کد تخفیف 40% جهت خرید افزونه و قالب: yalda
.
کد تخفیف 30% جهت خرید هاست و سرورهای مجازی: yalda

.

هدیه ویژه هدف وردپرس به کاربران گرامی : با خرید یکی از هاست های ایرانی یا آلمانی می توانید صاحب یک سایت حرفه ای فروشگاهی یا شرکتی یا خبری و تفریحی یا …. به صورت رایگان شوید
.
مزایای داشتن سایت چیست؟
برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌‌آید که آیا داشتن سایت می‌تواند مزایایی به همراه داشته باشد؟
.
پاسخ به این سوال قطعا مثبت خواهد بود، زیرا امروزه معمولا کسب و کارها در فضای اینترنت به دنبال جذب مشتری و افزایش فروش خود هستند. از این رو  داشتن سایت و در کنار آن فعالیت در شبکه های اجتماعی موجب می‌شود به شیوه‌ی مناسبی بتوانند محصولات و خدمات خود را معرفی نمایند. قطعا رقیبان شما فعالیت مناسبی در فضای مجازی دارند و شما هم برای عقب نماندن از قافله بهتر است فعالیت خود را آغاز نمایید لذا پیشنهاد می‌کنیم از فرصت استثنایی خرید سایت در هدف وردپرس استفاده نمایید و کسب و کار آنلاین خود را آغاز کرده و وارد دنیای شیرین و پیچیده‌ی وب شوید.
.
.
این مطلب را از دست ندهید  تخفیف 50% درصدی به مناسبت دوشنبه سایبری

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×