جشنواره ویژه هدف وردپرس

 

  جشنواره تخفیفی عید تا عید هدف وردپرس شروع شد  

تخفیف 50% درصدی برای خرید افزونه ها و قالب های سایت

 

هدف وردپرسی عزیز سلام

به رسم معمول هدف وردپرس در تقدیم یک عیدی ویژه به مناسبت عید قربان تا عید غدیر خم، امسال نیز در نظر داریم تا با یک هدیه ویژه عید قربان تا غدیر را با شما کاربران و همراهان همیشگی جشن بگیریم. به همین مناسبت می‌توانید از روز دوشنبه 21 مرداد تا پایان روز سه شنبه 29 مرداد ماه ۱۳۹۸ در خریدهای خود از هدف وردپرس 50% تخفیف بگیرید. توجه داشته باشید هیچ محدودیت در سقف خرید و تعداد استفاده از این کد برای کاربران وجود ندارد.

لازم به ذکر می باشد، به صورت پیش فرض بر روی همه محصولات سایت تخفیف 31% الی 71% داده شده است، و شما عزیزان می توانید به غیر از این تخفیف، تخفیف 50% درصدی هم با استفاده از کد تخفیف زیر برای خریدهایتان اعمال نمایید. فرصت را از دست ندهید که این تخفیف تکرار شدنی نیست.

 

  کد تخفیف 50% : eyd  

 

 

 

برای خرید از وبسایت هدف وردپرس کلیک نمایید

 

با تشکر از شما عزیزان گرامی

 

این تخفیف بعد از تخفیف عید تا عید دوباره برقرار خواد شد

 

  جشنواره تخفیفی ۷۲ ساعته هدف وردپرس شروع شد  

 

تخفیف ۷۰% الی ۹۰% درصدی برای ۳ محصول انتخابی به مدت ۳ روز

 

با سلام خدمت کاربران همیشگی هدف وردپرس

وبسایت هدف وردپرس در نظر دارد، هر ۳ روز یکبار ۳ محصول را با تخفیف ۷۰% و ۸۰% و ۹۰% ارائه می نماید. کاربران عزیز می توانند جهت اطلاع از تخفیف های محصولات انتخابی به صفحه اصلی سایت هدف وردپرس مراجعه نمایند.

لازم به ذکر می باشد محصولاتی که برای ۷۲ ساعت تخفیف بین ۷۰% الی ۹۰% به فروش می رسند بعد از مدت یاد شده تخفیف بالا دیگر قابل تمدید نمی باشد و بعد اتمام زمان تخفیف سه محصول قبلی برداشته شده و سه محصول دیگر به مدت ۳ روز با همین تخفیف ارائه می گردند و این کار به صورت زنجیره ای به مدت کوتاه تکرار می شود، پس فرصت را از دست ندهید و از تخفیف های بی سابقه هدف وردپرس بهره مند گردید.

لازم می دونم این مطلب را نیز متذکر شوم که، به غیر از این سه محصول انتخابی همه محصولات سایت نیز به طور پیش فرض بین ۳۱% الی ۷۱% درصد تخفیف دارند.

 

برای خرید از وبسایت هدف وردپرس کلیک نمایید

 

با تشکر از شما عزیزان گرامی

 

خرید بیش از ۵ محصول = دریافت ۱ محصول رایگان

هر کس حداقل ۵ محصول را یکجا خریداری کند ۱ محصول نیز به رایگان به انتخاب خودش می تواند از ما هدیه بگیرد، دقت نمایید برای هر بار خرید بیش از ۵ محصول یک محصول رایگان تعلق خواهد گرفت

بعد از خرید از طریق سیستم پشتیبانی تیکت بزنید و محصول درخواستی را برای ما ارسال کنید تا در پنلتون فعال گردد

 

خرید همه محصولات سایت یکجا نیز فعال می باشد

جشنواره ویژه طلایی ، نقره ای و برنزی

خرید همه محصولات سایت یکجا با تخفیف بسیار ویژه