هدف وردپرس

دانلود وردپرس فارسی

دانلود وردپرس فارسی

در این بخش می توانید وردپرس فارسی را دانلود کنید از این بخش جدید ترین نسخه های وردپرس را ( فارسی ) دانلود کنید. در ابتدا توضیحاتی درباره این مدیریت محتوا خدمتتان ارائه می دهیم.

اگر بخواهیم راجب قابلیت ها و ویژگی های وردپرس توضیح بدیم زبان از گفتن باز می ماند ، پس ترجیح میدیم که خلاصه وار توضیحی راجب وردپرس بدهیم.
امروزه بیشتر سایت هایی که راه اندازی می شود با استفاده از وردپرس می باشد تا به حال بیشتر از ۹۰ میلیون سایت با وردپرس راه اندازی شده است و در موتور های جستجوگر فقط در گوگل در ماه ۵۰ میلیون بار وردپرس و کلمات مرتبط با وردپرس همانند: قالب وردپرس ، افزونه وردپرس و … سرچ می شود.
امکانات افزونه و پلاگین های جانبی بیش از ۳۰ هزار محصول می باشد و خود وردپرس تا به حال بیشتر از ۱۰۰ بار بروز شده است .
در چند سال اخیر وردپرس بسیار محبوب شده است و امروزه محبوبترین CMS جهان وردپرس انتخاب شده است.
وردپرس به صورت کاملا رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است که و راه اندازی و پیاده سازی یک سایت با وردپرس بسیار آسان می باشد.
در مرحله اول که وردپرس رو نصب می کنید بسیار ساده می باشد که به حد قابل چشم گیری می تواند پیشرفته و کاربردی شود.
قالب های ارائه شده برای وردپرس بسیار زیاد می باشند و اگر شما دنبال یک سایت حرفه ای هستید می توانید از قالب های وردپرس ویژه سامانه زهتاب استفاده کنید و از کار با این سیستم مدیریت محتوا و پشتیبانی ما لذت ببرید.

persian-wordpress2

وردپرس یک سیستم یا مدیریت محتوا کاملا رایگان و متن باز می باشد Open Source , وردپرس در ابتدا با ظاهری بسیار ساده ظاهر شد که بیشتر برای ایجاد وبلاگ مناسب بود اما امروزه با این سکوی انتشار به راحتی می توان سایت های فوق حرفه ای ایجاد کرد وردپرس به قدری قدرتمند شده که سایت های بزرگی از وردپرس استفاده می کنند.

در وردپرس به سادگی، زیبایی، کارایی و پیروی از استانداردهای وب اهمیت بسیاری داده شده‌است. گسترده‌گی افزونه‌ های وردپرس، پوسته‌ های وردپرس، مستندات و پشتیبانی این سیستم مدیریت وبلاگ در آن حد است که آن را برای مدیریت هرگونه وبلاگ (ی) یا وب سایت با هرگونه امکانات و قابلیت ها سازگار نموده است.

persian-wordpress1

WordPress is web software you can use to create a beautiful website or blog. We like to say that WordPress is both free and priceless at the same time.

The core software is built by hundreds of community volunteers, and when you’re ready for more there are thousands of plugins and themes available to transform your site into almost anything you can imagine. Over 90 million people have chosen WordPress to power the place on the web they call “home” — we’d love you to join the family.

   آخرین ورژن وردپرس فارسی    

برای دانلود وردپرس فارسی از مخزن وردپرس لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود آخرین ورژن وردپرس فارسی

این مطلب را از دست ندهید  نصب افزونه های ضروری در وردپرس

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×