پاسخ داده شده
3
0

جشنواره ویژه هدف وردپرس

جشنواره ویژه روزانه ، ماهانه و هفتگی هدف وردپرس تخفیف 50% الی 100% درصد

 

قابل توجه کاربران گرامی :

تخفیف ماهیانه : یک محصول از محصولات سایت را ماهیانه با تخفیف 90% به صورت تخفیف ویژه ماهیانه با خدمات و به روزرسانی های همیشگی ارائه می کنیم.
تخفیف هفتگی : سه محصول از محصولات سایت را به صورت هفتگی با تخفیف بین 60% الی 80% ارائه می کنیم.
تخفیف روزانه : یک محصول را به صورت روزانه ( 24 ساعته ) با تخفیف 50% ارائه می کنیم.

  لازم به ذکر می باشد : محصولات انتخابی تخفیفی بعد از سپری کردن زمان مورد نظر ( روزانه ، هفتگی ، ماهیانه ) با قیمت اصلی محصول ارائه می گردند، و این تخفیفات دیگر تکرار شدنی نیست ، پس حواستان باشد این فرصت را از دست ندهید.  

پیشنهاد می کنیم جهت بهره مندی از این تخفیفات ویژه هدف وردپرس بصورت روزانه به سایت سر بزنید تا از تخفیف های روزانه و هفتگی و ماهیانه سایت مطلع شوید.

 

ورود به صفحه جشنواره هدف وردپرس

 

این بهترین پاسخ ممکن است
3
0

تخفیف اولیه 30% الی 40% درصدی فروش محصولات هدف وردپرس

سلام به همه همراهان هدف وردپرس

هدف وردپرس با شعار « هر ایرانی یک سایت » و جهت ایجاد فرصت‌های شغلی جدید برای همه اقشار جامعه، ضمن تشکر و قدردانی از شما همراهان همیشگی هدف وردپرس ، به اطلاع می رساند تخفیف بر حسب تعداد فروش اولیه هر محصول بر روی سایت فعال می باشد . کاربران می‌توانند از این فرصت جهت راه اندازی سایت شخصی و فروشگاهی و یا توسعه هرچه بیشتر سایت های خود استفاده نمایند. ( خرید افزونه های وردپرسی )

شرایط تخفیفی به قرار زیر می باشد

  1. برای خریدهای اولیه هر محصول تا 5 عدد اولیه 40% تخفیف شامل می گردد .
  2. برای خریدهای بین 5 تا 20 خرید 30% تخفیف شامل می گردد .

لازم به ذکر می باشد احتیاجی نیست موقع خرید شما از کد تخفیف استفاده نمایید ، چون تخفیف ها به صورت پیش فرض بر روی قیمت محصولات اعمال گردیده است. و اینکه کدهای تخفیفی که در اختیار مشتریان قبلی ما قرار گرفته بر روی محصولاتی که تخفیف 30 الی 40 درصدی دارند ( حراجی ) کارکرد ندارد و باید بگم که بیشتر از این نمی توان برای یک محصول تخفیف قائل شد.

کدهای تخفیفی شما فقط بر روی محصولاتی که بیش از 20 فروش داشته اند و تخفیف اولیه روی آنها فعال نیست ، کارکرد دارند و شما دوستان عزیز می توانید بر روی این محصولات تخفیف وفاداری به هدف وردپرس را اعمال کنید و با تخفیف خریداری نمایید .

فرصت را از دست ندهید ، تا این تخفیف ها بر روی سایت فعال هستند و محصولات را گران نخرید ، چون برای مدت محدود این تخفیف ها فعال می باشند و هر آن احتمال دارد همه تخفیف ها از سایت برداشته شوند .

باز اگر در این باره سوال یا پیشنهاد یا انتقادی داشتید ، می توانید در ادامه همین اطلاع رسانی مطرح نمایید تا در اصرع وقت رسیدگی گردد.

با تشکر از شما عزیزان

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

برای ارسال لطفا ابتدا وارد خود شوید.