هدف وردپرس | قالب وردپرس , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس

۵ ابزار آنلاین و حرفه ای برای طراحان وردپرس

۵ ابزار آنلاین و حرفه ای برای طراحان وردپرس

هر طراح سایتی ابزارهای خاصی را برای هر وب سایتی بکار می برد. عامل اصلی استفاده از ابزارها، افزایش کارایی وکاهش زمان انجام کار در طراحی سایت می باشد. با وجود تعداد زیاد ابزار آنلاین برای طراحان وردپرس که هر روز تولید می شود هنوز یک تعداد زیادی از کارها است که طراحان سایت برای پیشبرد فعالیت خود نیاز دارند از آنها بهره ببرند.

ابزار آنلاین برای طراحان وردپرس

به همین در طی بررسی های صورت گرفته ۵ ابزار آنلاین برای طراحان وردپرس در نظر گرفته شده که استفاده از آنها مفید است. به بررسی آن می پردازیم!

Colour lovers

این واقعیتی است که رنگ را در انگلیسی به اشتباه color تلفظ می کنند اما در واقع colour است. یک ابزار آنلاین برای طراحان وب colour lovers است که به آن زیاد مراجعه می شود. در واقع یک مرجع است که به کاربران اجازه می دهد با پالتهای و الگوهای موجود در آن رنگ ایجاد کنند و به اشتراک بگذارند. این سایت با عنوان یک انجمن در زمینه تولید رنگ، شناخته شده است. اما مایلیم تاکید کنیم که آن را با نام پالت یا ظرف رنگ بطور مشخص به کار می بریم. وقتی یک پالت ایجاد می شود شما به راحتی می توانید آن را با یک کلیک به یک تصویر منتقل کنید.

سایت Colour lovers بطور مضاعف دارای منبع بزرگی از پالتهای رنگی و ابزارهای دیگر است کشف همه آنها کمی دشوار است. آنها هزاران پالت رنگی، الگو و رنگهای مشخص دارند که قادرند با دیگر اجزای سایت پالتهای جدید درست کنند.

Dropmark

اخیرا دیده می شود که یک میز کار مدیریتی به فرایند کارها در سازمان ها اضافه شده است. که بهترین ابزار در این راستا برای همکاری سایت Dropmark است. با Dropmark شما می توانید یک میز کار مدیریتی دیجیتال ایجاد کنید و آن را با اعضای تیم، به اشتراک بگذارید.

در ترسیم های خیلی بزرگ Dropmark قادر است نمونه های فایل های تصویری، ویدئو و صوتی را از دستکتاپ یا شاخه وب سایت به صورت یک تابلو در بیاورد، به طوریکه آن در زمان بازبینی و بررسی فایل های شخصی خیلی سریع بصورت یک صفحه نمایش کامل، ظاهرشود و اشتراک گذاری آن خیلی آسان است و شما می توانید یک کلکسیون خصوصی بسازید و یا با برقراری یک لینک کوتاه، با دیگران ارتباط برقرارکنید.

Layer styles

سایت Layer styles یک ابزار آنلاین برای طراحان وردپرس به حساب می آید که یک راه شگفت انگیز برای شیوه نامه های Css است. وبسایت بسار خوبی است چون شبیه روشهای لایه ای منوی فتوشاپ طراحی می کند. اگر شما با فتوشاپ آشنایی داشته باشید از آن پس کار خیلی راحت تر است. با Layer styles شما می توانیدکارهای شخصی تان را نظیر سایه های بیرونی یا داخلی، زمینه کار، نوارها وشعاع آنها را هماهنگ و ترکیب کنید.

سایت Layer styles یک زمان زیادی از انجام فرآیند کاری را کاهش می دهد و هنگامی که برای نوشتن Css اقدام می شود شما به جای حدس زدن می توانید یک مولد شبیه Layer styles را بکار ببرید تا آنچه میخواهید پیاده سازی کنید.

CSS3 generator

یک ابزار آنلاین برای طراحان وردپرس و مولد بزرگی است که به شما امکان می دهد تا نتیجه پایانی کارتان را از قبل رویت نمایید. ما از Css3 برای سایه های متون و حتی تغییرات ساده Css استفاده می کنیم .
علاوه بر سایه های متن و دیگر تغییرات، Css3 می تواند سایه های باکس فونت ها، فرمت های RGB، ستونهای چند گانه، تنظیم مجدد اندازه ها، سایز کردن باکس، خلاصه کردن یا تغییر شکل دادن، مدرج کردن را تولید کند.

مرجع WordPress

یک ابزار دیگر که ما اغلب بکار می بریم مرجع WordPress است که توسط تیم توسعه دهنده وردپرس خلق شده است.
ابزارهای زیادی در آن وجود دارد که ما آنها را در ساخت هر سایتی می توانیم بکار ببریم. این می تواند یک مقداری از زمان را کاهش دهد و به ما اجازه می دهد به جای جستجوی طولانی مدت در اینترنت، روی حوزه پیشرفت دیگران متمرکز شویم و بیاموزیم!

با کمک همین ۵ ابزار آنلاین برای طراحان وردپرس می توانید یک وبسایت وردپرسی خوب و بهینه را طراحی کنید.

این مطلب را از دست ندهید
آموزش آپدیت قالب وردپرس و افزونه ها

دیدگاه‌ها (0)

*
*